Saltar apartados

Equip de tutors/as - Curse 2019/20

Tots/as disposen d'un horari d'atenció setmanal. Si tens qualsevol pregunta o qüestió pots recórrer a ells concertant una cita per e-mail.

 

Administració i direcció d'empresa (ADE)

Curs

Tutor

Mail

Telèfon

Horari tutories

Cristina Bañón Calatrava

c.banon@ua.es

Ext. 3137

Dimarts 10:30h a 12:30h

María Dolores López Gamero

md.lopez@ua.es

Ext. 3052

Dijous 11h a 12h

Julián Gabriel Sánchez Sánchez

juliangsanchez@ua.es

Ext. 3606

Dilluns 10:30h a 11:30h

Jorge Mora Salines

jorge.mora@ua.es

Ext. 9933

Dimarts 18h a 19h

Carla Rodríguez Sánchez

carla.rodriguez@ua.es

Ext. 3163

Dimarts 16h a 18h

Liudmila Ostrovskaya

ostrovskaya@ua.es

Ext. 3611

Dimecres 10h a 11h

Franco Sancho Esper

franco.sancho@ua.es

Ext. 3611

Dilluns 9h a 11h

Antonio Antón Baeza

a.anton@ua.es

Ext. 2864

Dijous 12h a 13h

Susana de Juana Espinosa

susana.espinosa@ua.es

Ext. 3014

Dijous 12h a 14h

Juan José Tarí Guilló

jj.tari@ua.es

Ext. 2537

Dilluns 11h a 13h

Doble Grau Turisme+ADE

Curs

Tutor

Mail

Telèfon

Horari tutories

Remedios Ramón Dangla

remedios.ramon@ua.es

Ext. 1206

Dimecres 10h a 12h

Francisca Benito Chicote

francis.benito@ua.es

Ext. 3813

Dimarts 11h a 12h

José F. Molina Azorín

jf.molina@ua.es

Ext. 2537

Dimarts 10h a 11h

Doble Grau Enginyeria Informàtica+ADE

Curs

Tutor

Mail

Telèfon

Horari tutories

Encarnación Manresa Marhuenda

encarnacion.manresa@ua.es

Ext. 3274

Dimarts 13h a 14h

Sonia Sanabria García

sonia.sanabria@ua.es

Ext. 3133

Dimecres 11:30h a 12:30h

Màrqueting

Curs

Tutor

Mail

Telèfon

Horari tutories

Mercedes Úbeda García

mercedes.ubeda@ua.es

Ext. 2862

Dijous 10h a 11h

Economia

Curs

Tutor

Mail

Telèfon

Horari tutories

Teófilo Sogorb Pomares

sogorb@ua.es

Ext. 3614

Dimarts 12h a 13h

Antonio Fuster Olivares

toni.fuster@ua.es

Ext. 3173

Dimarts 11h a 12h

Maig De Juan Vigaray

mayo@ua.es

Ext. 3167

Divendres 13h a 14h

José Miguel Giner Pérez

giner@ua.es

Ext. 3958

Dilluns 13h a 14h

Treball Social

Curs

Tutor

Mail

Telèfon

Horari tutories

Francisco Francés García

Francisco.frances@ua.es

Ext. 3860

Dijous 10h a 11h

Sociologia

Curs

Tutor

Mail

Telèfon

Horari tutories

José Lliberte Carratalá Portes

liberto.carratala@ua.es

Ext. 2076

Dilluns 12h a 13h

Guadalupe Ortiz Noguera

guadalupe.ortiz@ua.es

Ext. 2264

Divendres 10:30h a 11:30h

Publicitat i Relacions Públiques

Curs

Tutor

Mail

Telèfon

Horari tutories

Cristina González Díaz

cristina.gdiaz@ua.es

Ext. 2158

Dilluns 10h a 11h

Alejandra Hernández Ruiz

alejandra.hernandez@ua.es

Ext. 9405

Dijous 10h a 11h

Sara Isabel Giménez Mas

sara@ua.es

Ext. 3614

Divendres 19h a 21h

Concepción Campillo Alhama

concepcion.campillo@ua.es

Ext. 2592

Divendres 10h a 11h

Facultat de Ciències Econòmiques i Empresarials


Universitat d'Alacant
Edifici Germà Bernàcer
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)
___

Tel: (+34) 96 5903770 - 3671 - 3670

Fax: (+34) 96 590 9789

Twitter: https://twitter.com/EconomicasUA

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464